sobota, 7 września 2013

Czaisz? Czajownia Wrocław - Czyli wizyta w klimatycznej Wrocławskiej herbaciarni

Czajownia to niesamowita herbaciarnia znajdująca się w sercu Wrocławia- usytuowana jest przy ulicy Białoskórniczej niemalże na samym rynku, mimo tego gwarnego otoczenia jest to miejsce pełne spokoju i harmonii, szczególnie kiedy jest otwarty letni ogródek który stwarza idealne otoczenie do delektowania się naparem herbacianym.


Wybór herbaty to w cale nie takie proste zadanie, chociaż tak na prawdę wiedziałam co chcę zamówić - herbatę hojicha Kyoto - czyli wspaniałą lekko prażoną zieloną herbatę .


Smakowała wspaniale, do tego atmosfera czajowego ogródka sprawiła, że bardzo się odprężyłam, można rzecz, że tak na chwile zapomniałam o całym świecie...


Kolejna świetna rzecz w Czajowni to gry z których można korzystać przy okazji pobytu w herbaciarni, ja z moim mężczyzną postanowiłam zagrać z bierki, nie grałam w tą grę wieki a bawiłam się jak nigdy.


Szkoda, że lato dobiega już końca i to już w zasadzie ostatnie chwile aby cieszyć się herbatą na świeżym powietrzu, trzeba więc korzystać póki jeszcze można, a taki ogródek to idealne miejsce do herbacianej kontemplacji. Czaj!3 komentarze:

 1. Piękne, bardzo klimatyczne miejsce. :) W takim to chyba każda herbata smakuje lepiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Smakuje wspaniale to fakt, atmosfera którą tworzy odpowiednie otoczenie to wszystko składa się na niesamowite doznania z picia herbaty, ale kiedy jestem w domu to czuje, że tylko ja sama mogę siebie ograniczyć w smaku jaki wydobędę z herbaty a to potrafi być ekscytujące.

   Usuń
 2. Może uda mi się jeszcze wybrać i wypić jakąś dobrą herbatkę! :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...