piątek, 31 stycznia 2014

Konkurs Blog Roku 2013 - potrzebne wsparcie!

Dziś będzie mała autopromocja.  Każdy kto mnie zna, lub czyta mojego bloga, wie ile znaczy dla mnie moja herbaciana pasja. To po prostu całe moje życie. Jeżeli podoba się wam to co robię i chcielibyście mnie wesprzeć to jest własnie ku temu okazja. 
Bloga prowadzę w zasadzie prawie już 3 lata, ale dopiero w tym roku, z pewną dozą niepewności postanowiłam zgłosić go do konkursu blog roku 2013. Początkowo pisałam o Chinach, ale pasja związana z Chinami przerodziła się na pasję herbacianą, wraz z nią blog. Rok 2013 był dla mnie wyjątkowy, o czym na początku stycznia pisałam. 
Wygrana w takim konkursie na pewno pomogła by propagować, mało znaną w Polsce kulturę herbacianą. Może przekonało by to więcej osób, do tego żeby jednak chwilkę temu boskiemu naparowi poświecić.

Głosować można od wczoraj,  i jak się dziś okazało, jestem na 13 miejscu z 391. Bardzo mnie to cieszy, bo nie spodziewałam się, że tyle głosów otrzymam już w pierwszy dzień. Jednak do finału przechodzi tylko 10 blogów z danej kategorii, także wciąż bardzo potrzebuje waszych głosów.
Co do samego głosowania to ważne - z jednego numeru telefonu można oddać tylko jeden głos na dany blog. 
Żeby na mnie zagłosować, należy pod numer 7122 wysłać smsa o treści F00035 (koszt 1,23). Cały dochód przeznaczony z sms'ów zostanie przekazany Fundacji Gajusz która prowadzi Hospicjum dla osieroconych Dzieci.
Głosować można tylko do 6 lutego. 
Pozdrawiam i dziękuje za okazane wsparcie.

6 komentarzy:

 1. Zaczynam pić herbatę bardziej "na poważnie" właśnie dzięki twojemu blogowi. Cieszę się że chociaż tak mogę się odwdzięczyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. A też wyślę, bo blisko mi do Wrocławia i taka solidarność regionalna mi się włączyła jak i uczę się herbaty dzięki Twojemu doświadczeniu którym się dzielisz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Od jutra koniec z czarną kawcią rozpoczynam dzień z dobrą herbatką Oddaję głos na herbatkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie witam w świecie herbaty i dziękuje za wsparcie :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...