środa, 18 lutego 2015

Sri Lanka 8 dni do wylotu

źródło zdjęcia - http://cejlon24.pl/galeria
Ahoj! Za 8 dni o tej porze będę lądować w Dubaju, skąd będę miała kolejny samolot już do Colombo na Sri Lance. Cisza na blogu oznacza w skrócie tyle, że organizuje, kupuje i pakuje wszystkie niezbędne rzeczy do pobytu na tej pięknej wyspie.Najważniejsze czyli notes i aparat fotograficzny mam już przygotowane od dłuższego czasu, ale trzeba było pomyśleć o wszystkim:
- specjalny szybko schnący ręcznik
- przeciwdeszczowa letnia kurtka
- sandały (kupić w zimę, prawdziwe wyzwanie)
- spray na komary
- specjalne konto walutowe
- aplikacja do rozmów zagranicznych
- nowy paszport (stary był już jakiś czas nie ważny)
- oczywiście bilet
- ubezpieczenie
- kilka nowych letnich koszulek
- przewodnik
- tabletki przeciwbólowe i inne które mogą się przydać
- kosmetyki rozmiar mini
Pewnie coś jeszcze pominęłam i uwierzcie trochę czasu zajmuje organizacja tych wszystkich rzeczy.

Plan jest taki, że codziennie będę wrzucać jedno zdjęcie z krótkim opisem, tego co mnie zaciekawi. Nie zawsze będzie dotyczyć to herbaty, w końcu nie tylko tego doświadczę na tej wyprawie.
Po powrocie na pewno pojawi się podsumowanie. Na stronie Czajowni pojawią się profesjonalne artykuły dotyczące herbaty które opracujemy razem z Moniką.
W zasadzie to tyle, trzymajcie kciuki za podróż.
Będziemy w kontakcie.
Fot. Czajownia.pl

PS. Nie wiem czy wiecie ale podczas mojej nieobecności do Polski przyjeżdża Pan Masahiro Takada. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie Czajowni. Nie mogę powiedzieć, że żałuje, że mnie nie będzie, bo w tym czasie odbędzie się moja podróż życia. Jednak nie opuściłabym tego wydarzenia będąc w Polsce. Info tutaj.

3 komentarze:

  1. Joasiu, życzę miłej, przyjemnej, a przede wszystkim owocnej w zdobywanie doświadczenia i informacji podróży :) Pozdrawiam, Łukasz :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale super, będę śledzić uważnie Twoją relację :) do takiego szybkiego wrzucania zdjęć z krótkimi opisami świetnie nadaje się instagram, polecam tą aplikację

    OdpowiedzUsuń
  3. Powodzenia! Z niecierpliwością i ciekawością czekam na wpisy, zdjęcia, wrażenia, doświadczenia :) niech wszystko się pomyślnie układa! Pozdrawiam serdecznie! Jolanta

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...